KentriBET
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
KentriBET


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Who Am I?

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Redlon
Admin
Redlon


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2011
Τόπος : Αθήνα

Who  Am  I? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Who Am I?   Who  Am  I? Icon_minitimeΤρι Ιουλ 15, 2014 1:28 pm

Χαιρετώ την παρέα του KentriΒet.

      Ήμουν για μεγάλο χρονικό διάστημα αναγνώστης του site και πλέον μου δίνεται και εμένα η ευκαιρία να βοηθήσω εσάς, το παικτικό κοινό.
     
     Ας πάρουμε τα πράγματα όμως από την αρχή όλα ξεκίνησαν αρκετά χρόνια πίσω σε ένα πρακτορείο κάπου στο κέντρο της Αθήνας. Κάπως έτσι ουσιαστικά άρχισε και η επαφή μου με το άθλημα. Όντας τότε πιο μικρός παρακολουθούσα τους μεγαλύτερους ηλικιακά στο στοιχηματικό τους παιχνίδι και προσπαθούσα να πάρω και να μάθω πως παίζεται αυτό που αποκαλούμε στοίχημα. Λίγοι ήταν εκείνοι οι οποίοι γνώριζαν πως πρέπει να παίξουν, ποιο σύστημα ήταν εκείνο το οποίο έπρεπε να χρησιμοποιήσουν αλλά και πως να συνδυάσουν τα παιχνίδια τους ώστε να προσεγγίσουν καλύτερα το ταμείο.  Χρόνο με το χρόνο και στην αρχή μόνο παρακολουθώντας ή παίζοντας μικροποσά άρχισα να μπαίνω για τα καλά στο νόημα του παιχνιδιού, είχα βέβαια και καλό δάσκαλο. Δεν θα πω ότι τα ξέρω όλα γιατί ποτέ κανείς δεν τα ξέρει όλα και κανείς και ποτέ δεν κερδίζει συνέχεια. Δεν θα μακρηγορήσω άλλο.
      
     Στόχος μου λοιπόν είναι να ελαχιστοποιήσω τις μέρες "χασούρας" (ή όταν υπάρχει να είναι μικρή) και να αυξήσω εκείνες του κέρδους. Σε αυτό το σημείο θέλω να τονίσω πως ότι γράφεται στην στήλη μου προκύπτει καθαρά από μελέτη νέων των ομάδων(ειδήσεις), βαθμολογίες, κίνητρο, πίνακες, στατιστικά, πτώσεις αποδόσεων, τζίροι κτλ.
     
     Σχεδόν σε καθημερινή βάση (λέω σχεδόν γιατί μπορεί να μην βγαίνει κάποιο ματς) θα ανεβαίνει τουλάχιστον ένα παιχνίδι το οποίο το ονομάζω το δυνατό μου και το παίζω ως μονό, το λεγόμενο Bet of the day, εν συνεχεία συχνά θα ανεβαίνει και κάποιο σύστημα. Τέλος εάν το επιτρέπουν οι συνθήκες (νέα, πλήθος αγώνων, πτώση μεγάλης απόδοσης κτλ) θα υπάρχει και το Bomb of the day το οποίο δεν θα είναι κάποιο απλώς fun bet μεγάλης απόδοσης, ίσα ίσα για να πετάξουμε λεφτά, αλλά θα έχει μια λογική και κάποιο υπόβαθρο.
      
     Ξεκινάω ένα ταμείο 1000 coins, ένα coin μπορεί να είναι για το κάθε παίκτη διαφορετικό δηλαδή 0,5€ , 1€ η και παραπάνω εγώ ετσι δηλώνω απλώς την βαρύτητα του σημείου μου. Το ταμείο αυτό λοιπόν θα είναι ένας μπούσουλας και για εσάς αλλά και για εμένα για το που βρισκόμαστε σε καθημερινή βάση και κλείνοντας σε μηνιαία βάση το οποίο θα ενημερώνετε ανελλιπώς.
      
     Όποιος θέλει να με ρωτήσει το οτιδήποτε έχει κάποια απορία μπορεί να μου στείλει στο inbox του φόρουμ η να αναρτήσει κάτι στην σχετική σελίδα.  

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Redlon.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kentribet.com/p/redlon.html
 
Who Am I?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
KentriBET :: Αρχείο Προβλέψεων Συνεργατών :: Redlon :: Who Am I?-
Μετάβαση σε: