KentriBET
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
KentriBET


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Στοιχηματικές Επιλογές TheSting από 9 έως 31 Ιανουαρίου 2012.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PaScaL
Admin
PaScaL


Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2011

Στοιχηματικές Επιλογές TheSting από 9 έως 31 Ιανουαρίου 2012. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Στοιχηματικές Επιλογές TheSting από 9 έως 31 Ιανουαρίου 2012.   Στοιχηματικές Επιλογές TheSting από 9 έως 31 Ιανουαρίου 2012. Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 8:49 am

Χαίρετε,

Με τις τρεις από τις τέσσερις επιλογές μας να επιβεβαιώνονται(Κυριακή) πάμε σήμερα σε ένα καινούργιο κουπόνι με πολλά παιχνίδια κυρίως από Αγγλία αλλά όχι μονο.

Σήμερα θα κινηθούμε με τα παρακάτω δυο παιχνίδια.

ΕΒΕΡΤΟΝ ΜΑΝ. ΣΙΤΙ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 1,85
ΛΟΡΙΑΝ ΛΥΩΝ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,60

Παίζουμε κυρίως μόνα αποδεκτά και λιγότερα χρήματα στην δυάδα.


~ ~Καλή Συνέχεια στην Ανάγνωση και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ~ ~
Για οτιδήποτε θελήσετε μην διστάσετε.
Επικοινωνήστε μαζί μου στο thesting93@yahoo.gr

TheSting (31/1 16:50)


********************************************************************

Καλημέρα σας,

Μόνο η Λιλ επιβεβαίωσε τις χθεσινές προβλέψεις.

Στα σημερινά έχουμε:

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ UNDER 2,5 ΑΠΟΔΟΣΗ 1,50
ΣΟΣΙΕΔΑΔ ΣΠΟΡΤ. ΧΙΧΟΝ 1 ΑΠΟΔΟΣΗ 1,95
ΦΕΓΕΝΟΡΤ ΑΓΙΑΞ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,30
ΚΙΕΒΟ ΛΑΤΣΙΟ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,40
ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΑΥΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑ 3-4 ΟΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΑΔΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΚΕΡΔΟΣ

~ ~Καλή Συνέχεια στην Ανάγνωση και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ~ ~
Για οτιδήποτε θελήσετε μην διστάσετε.
Επικοινωνήστε μαζί μου στο thesting93@yahoo.gr

TheSting (29/1 13:00)


*******************************************************************************
Καλημέρα σας,

ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ. 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,50
ΓΚΕΡΜΙΝΑΛ ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 1,70
ΛΙΛ ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ 1 ΑΠΟΔΟΣΗ 1,55
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 2 ΜΕ ΧΑΝΤΙΚΑΠ -1,5-2 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,00
ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΑΥΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑ 3-4 ΟΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΑΔΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΕΡΔΟΣ

~ ~Καλή Συνέχεια στην Ανάγνωση και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ~ ~
Για οτιδήποτε θελήσετε μην διστάσετε.
Επικοινωνήστε μαζί μου στο thesting93@yahoo.gr

TheSting (28/1 7:20)


Χαίρετε φίλες και φίλοι μου,

Οι χθεσινές προβλέψεις από την σελίδα για όσους τις ακλούθησαν σίγουρα του απέφεραν καποιο μικρό κέρδος καθώς επιβεβαιώθηκαν οι 2/3 επιλογές με αποδόσεις άνω του 2,00.
Πολύ καλό και το σημερινό κουπόνι με αξιόλογα παιχνίδια.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ OVER 2,5 ΑΠΟΔΟΣΗ 1,52
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 2-3 ΓΚΟΛ ΑΠΟΔΟΣΗ 1,95
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΛΕΒΑΔΙΑΚΟΣ 1/1 ΑΠΟΔΟΣΗ 1,66
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΑΝ. ΣΙΤΙ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,45
ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑ 3-4
ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΕΤΡΑΔΑΣ 12,05




~ ~Καλή Συνέχεια στην Ανάγνωση και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ~ ~
Για οτιδήποτε θελήσετε μην διστάσετε.
Επικοινωνήστε μαζί μου στο thesting93@yahoo.gr

TheSting (25/1 16:20)
***************************************************************************************

Καλησπέρα σας,

Πήραμε σήμερα το καινούργιο κουπόνι στα χεριά και σε αυτό περιέχονται πολλά και ενδιαφέροντα. Χωρίς να μακρηγορώ πάμε στις σημερινές προτάσεις.

ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΡΟΜΑ 2-3 ΓΚΟΛ ΑΠΟΔΟΣΗ 2,00
ΜΙΡΑΝΤΕΣ ΕΣΠΑΝΙΟΛ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,20
ΓΟΥΙΜΠΛΕΤΟΝ ΜΑΚΣΦΙΛΝΤ 1 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,10
ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ 3ΑΔΑΣ 8,80.. ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ ΑΣΦΑΛΕΣ 2-3 ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΥΨΗΛΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΕΡΔΟΣ.

~ ~Καλή Συνέχεια στην Ανάγνωση και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ~ ~
Για οτιδήποτε θελήσετε μην διστάσετε.
Επικοινωνήστε μαζί μου στο thesting93@yahoo.gr

TheSting (24/1 19:00)
********************************************************************************

Καλό μεσημέρι σε όλους και ολες,

Τρέχουμε για να προλάβουμε τα παιχνίδια και ιδίως αυτό του Παναιτωλικού με την Κέρκυρα στο οποίο το σημείο το οποίο παίζουμε είναι το διπλό σε μονό αποδεκτό, βρίσκεται σε παρά πολύ καλή απόδοση περίπου 4,50.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 4,50

Τώρα στα παιχνίδια που ξεκινούν πιο μετά επιλέγουμε τα εξής:

ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2&UNDER 2,5 ΑΠΟΔΟΣΗ 3,00
ΑΡΣΕΝΑΛ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,62
ΑΜΒΟΥΡΓΟ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Χ ΑΠΟΔΟΣΗ 3,50
ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑ 2-3 ΚΑΘΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΥΑΔΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΚΕΡΔΟΣ


~ ~Καλή Συνέχεια στην Ανάγνωση και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ~ ~
Για οτιδήποτε θελήσετε μην διστάσετε.
Επικοινωνήστε μαζί μου στο thesting93@yahoo.gr

TheSting (22/1 14:45)
**************************************************************************

Καλησπερα,

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΕΚ 1μεhanticap0 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,02
ΠΑΟΚ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2εως3 γκολ ΑΠΟΔΟΣΗ 1,95
ΑΤΑΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 1,83

~ ~Καλή Συνέχεια στην Ανάγνωση και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ~ ~
Για οτιδήποτε θελήσετε μην διστάσετε.
Επικοινωνήστε μαζί μου στο thesting93@yahoo.gr

TheSting (21/1 16:02)

UPDATE 19:00
Χαίρετε και πάλι,

Επέστρεψα πάλι οπως σας ειπα και το μεσημέρι μέχρι στιγμής η στήλη μας έχει μια επιβεβαίωση και μια αποτυχία και περιμένουμε να δούμε και το ματς εκείνο του Ολυμπιακού με τον Λεβαδειακό. Με τα παρακάτω εξής διπλά θα ασχοληθώ παικτικά σήμερα το βραδύ. Καθώς και με ενα fun bet στο τελευταίο ματς απο τα μεσημεριανά παιχνίδια.

ΣΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ ΚΟΡΤΡΑΙΚ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,40
ΛΙΡΣ ΓΑΝΔΗ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 1,61
ΚΑΤΑΝΙΑ ΡΟΜΑ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,37
ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ 3αδας ειναι 9, εσεις μπορειτε να τα επιλεξετε ειτε ως μονα, δυαδες-τριαδα, η δυο εως τρια που για εμενα ειναι και το προτιμότερο

Fun Bet ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΓΚΟΛ ΜΙΡΑΛΑΣ&3-0 ΣΚΟΡ ΑΠΟΔΟΣΗ 7
***************************************************************

Καλο σας μεσημέρι,

Επιστρέφουμε πάλι μετά από ένα 2μερο « ρεπό» για να δούμε πως θα κινηθούμε σήμερα. Χωρίς πολλά λόγια και για να προλάβουμε και την ώρα των παιχνιδιών πάμε στις σημερινές προτάσεις...

ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ ΦΟΥΛΑΜ 2 με handicap 0 ΑΠΟΔΟΣΗ 1,70
ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ ΕΒΕΡΤΟΝ 2εως3 ΓΚΟΛ ΑΠΟΔΟΣΗ 2,00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1 με handicap -2,5 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,00
ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ 3αδας ειναι 6,80 εσεις μπορειτε να τα επιλεξετε ειτε ως μονα, δυαδες-τριαδα, η δυο εως τρια που για εμενα ειναι και το προτιμοτερο

Σε λίγη ώρα θα επανέλθω πάλι με τις βραδυνές προτάσεις μου...

~ ~Καλή Συνέχεια στην Ανάγνωση και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ~ ~
Για οτιδήποτε θελήσετε μην διστάσετε.
Επικοινωνήστε μαζί μου στο thesting93@yahoo.gr

TheSting (14/1 15:40)


**********************************************************************************
Χαιρετε,

Χθες βρήκαμε τις 2 πιο ακριβές προτάσεις απο τις 3 που είχαμε πει καθώς η Μαγιόρκα μετά το γκολ που δέχθηκε πέρασε περίπατο την Σοσιεδαδ( ΤΕΛ 6-1), και προκρίθηκε στην επόμενη φάση. Στον αγώνα Καεν-Μαρσειγ οι φιλοξενούμενοι καθάρισαν από το πρώτο ημίχρονο την νίκη-πρόκριση (ΗΜ 0-2) (ΤΕΛ 0-3). Τέλος Μάλαγα και Ρεάλ Μαδρίτης δεν μας έκαναν το χατίρι να κάνουν over το παιχνίδι(ΤΕΛ 0-1) και ετσι χάσαμε την τρομερή απόδοση του 1,40.

Υ.Γ Όποιος έχει όρεξη και δεν είδε το παιχνίδι Μάλαγα-Ρεάλ αξίζει να αναζητήσει το βίντεο του γκολ των Μαδριλένων .

Πάμε τώρα στα σημερινά παιχνίδια...
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ 2-3 ΓΚΟΛ ΑΠΟΔΟΣΗ 1,95
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ OVER 2,5 AΠΟΔΟΣΗ 2,30
ΛΕΒΑΝΤΕ ΑΛΚΟΡΟΝ UNDER 2,5 ΑΠΟΔΟΣΗ 1,95
ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ 3αδας ειναι 8,74



~ ~Καλή Συνέχεια στην Ανάγνωση και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ~ ~
Για οτιδήποτε θελήσετε μην διστάσετε.
Επικοινωνήστε μαζί μου στο thesting93@yahoo.gr

TheSting (11/1 18:24)
****************************************************

Καλό σας μεσημέρι,

Χθες πέρασε μόνο η μια επιλογή μας και μάλιστα αυτή με την πιο ακριβή απόδοση πιο συγκεκριμένα στον αγώνα Ανζέ-Μονακό(ΤΕΛ. 4-3) επιβεβαιώθηκαν και τα δυο σημεία τα οποία είχαμε πει δηλαδή το γκολ-γκολ και το over 2,5. Τώρα στα υπόλοιπα παιχνίδια Άρσεναλ-Λίντς(ΤΕΛ 1-0) είχαμε πει τον άσσο στο -1,5 hanticap και Αναγέννηση Επανομής με την Παναχαϊκή(ΤΕΛ 6-1) είχαμε πει διπλό με κάποιο θετικό hancticap αλλά σε αυτό το παιχνίδι κλάφτα Χαράλαμπε που λέμε.

Σήμερα Τρίτη 10/1 και πάμε να δούμε πως θα κινηθούμε σήμερα..
ΜΑΓΙΟΡΚΑ ΣΟΣΙΕΔΑΔ 1 1,90
ΜΑΛΑΓΑ ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ OVER 2,5 1,40
KAEN ΜΑΡΣΕΙΓ 2εως3 γκολ 1,95

~ ~Καλή Συνέχεια στην Ανάγνωση και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ~ ~
Για οτιδήποτε θελήσετε μην διστάσετε.
Επικοινωνήστε μαζί μου στο thesting93@yahoo.gr

TheSting (10/1 16:24)


Καλημέρα φίλες και φίλοι,

Προτού σας πω το σκεπτικό μου για τα σημερινά παιχνίδια θέλω να εξηγήσω ποιος είναι ο λόγος για τον οποίο δεν έχω γράψει από της 2/1. Ο λόγος αυτός δεν έχει να κάνει ούτε με το οτι δεν ασχολήθηκα να παρακολουθήσω τα παιχνίδια ούτε με τίποτε άλλο. Απλώς αποφάσισα να κάνω ένα «παικτικό διάλειμμα». Αυτός είναι και ο λόγος για τον οποίο δεν έγραψα κάτι όλες αυτές της ημέρες. Βεβαία θα μου πείτε αφού παρακολουθείς τα παιχνίδια γιατί δεν έγραψες κάποια πρόταση; Και απαντώ, γιατί οπως έχω πει στο παρελθόν το θεωρώ άδικο να προτείνω κάποιο-α παιχνίδια τα οποία θα τα συμπεριλάβετε στο παιχνίδι σας και εγώ δεν θα έχω στοιχηματίσει χρήματα σε αυτά. Διότι εαν δεν σε "πονάει" και εσένα η τσέπη σου δεν νοιάζεσαι και τόσο για την έκβαση των αποτελεσμάτων και μου κάνει λίγο κάπως αυτό εμένα.

Τέλος πάντων τέρμα τα πολλά λόγια γιατί είναι φτώχεια και δεν θέλουμε άλλη...

Αναγέννηση Επανομής- Παναχαϊκή
Στην Αναγέννηση το κλίμα είναι μέτριο καθώς η ομάδα αγνοεί την νίκη για τρία σερί παιχνίδια. Μπόλικες είναι και οι απουσίες της κυρίως από το κέντρο και πίσω. Η Παναχαϊκή αντίθετα είναι αήττητη στα τρία τελευταία παιχνίδια της και δεν εχει σημαντικές απουσίες θεωρώ πως μπορεί την νίκη.

Εκτίμηση: 2 (για όποιον μπορέσει και βρει κάποιο θετικό προς το διπλό handicap να ποντάρει σε αυτό)

Άρσεναλ-Λίντς
Η Άρσεναλ παρά το οτι κερδίζει με το «στανιό» που λέμε τα παιχνίδια φέτος πιστεύω πως μπορεί να καλύψει το handicap του 1,5 γκολ που θέτω. Στην αποστολή θα βρίσκεται και ο Thierry Henry. Από την άλλη ο κόσμος της Λιντς θέλει να δει την ομάδα να παρουσιάζεται ανταγωνιστική και να διεκδικεί στα ίσια την πρόκριση στην επόμενη φάση κατι που ομως δύσκολα θα καταφέρει. Ο αγώνας είναι μονός και σε περίπτωση ισοπαλίας θα διεξαχθεί επαναληπτικός στην έδρα των φιλοξενουμένων.

Εκτίμηση: 1 με handicap -1,5

Ανζέ-Μονακό
Πολύ ανοιχτό παιχνίδι και με γρήγορο ρυθμό προβλέπεται αυτο της Ανζέ με την Μονακό για το κύπελλο Γαλλίας. Αμφότερες θέλουν την πρόκριση στην επόμενη φάση διότι ο νικητής του ζευγαριού θα αντιμετωπίσει την λογικά εύκολη για εκείνον Κεβιλύ. Χωρίς απουσίες η Ανζέ. Δεν μπορώ να πω το ίδιο και για την Μονακό, η οποία όμως εχει μάθει να αγωνίζεται πλέον ετσι αφου το απουσιολόγιο για αυτήν είναι γεμάτο από την αρχή της χρονιάς.

Εκτίμηση: Goal-Goal/Over 2.5

Συνοπτικά...

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,80
ΑΡΣΕΝΑΛ ΛΙΝΤΣ 1Hanticap-1,5 ΑΠΟΔΟΣΗ 1,70
ΑΝΖΕ ΜΟΝΑΚΟ GG/OVER 2,5 ΑΠΟΔΟΣΗ 2,10/2.35
Συνολική Αποδοση 3αδας με το γκολ-γκολ 10,
ενω με το over 11.


~ ~Καλή Συνέχεια στην Ανάγνωση και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ~ ~
Για οτιδήποτε θελήσετε μην διστάσετε.
Επικοινωνήστε μαζί μου στο thesting93@yahoo.gr

TheSting (9/1 11:30)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kentribet.com
 
Στοιχηματικές Επιλογές TheSting από 9 έως 31 Ιανουαρίου 2012.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Στοιχηματικές Επιλογές Daggerbet από 20 έως 23 Ιανουαρίου 2012.
» Στοιχηματικές Επιλογές Daggerbet από 24 έως 31 Ιανουαρίου 2012.
» Στοιχηματικές Επιλογές PaScAL από 13 έως 31 Ιανουαρίου 2012.
» Στοιχηματικές Επιλογές PaScAL από 1 έως 12 Ιανουαρίου 2012.
» Στοιχηματικές Επιλογές Daggerbet από 13 έως 19 Ιανουαρίου 2012.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
KentriBET :: Παλαιό Αρχείο Προβλέψεων Συνεργατών :: ΤheSting-
Μετάβαση σε: